Chcete mať úspešnejších zamestnancov, manažérov

či obchodníkov? My Vám ich pripravíme!
 

 
Vzdelávacie programy
vzdelavacie-programy
Profesionálne vzdelávacie programy
pre firmy aj jednotlivcov v oblasti
rozvoja ľudských zdrojov. Viac »
  
Poradenstvo, konzultácie
poradenstvo
Poradenstvo pre firmy v oblasti riadenia
a rozvoja ľudských zdrojov,
konzultácie
pre jednotlivcov
v oblasti osobného a
profesionáleho rozvoja. Viac »
         

baner-seniorakademia2014

 

logoJMPROFI s.r.o. je priamym pokračovateľom firmy PhDr. Jana Maniková – Profesionál, ktorá vznikla v r. 1992. Svoje portfólio z pôvodne vzdelávacích a psychologických služieb postupne obohacovala o ďalšie oblasti. V súčasnosti sa delí na 3 sekcie:

  • I. sekcia – ľudské zdroje - ponúkame - poradenstvo v oblasti riadenia a rozvoja HR z pohľadu organizácie, - psychologické služby a poradenstvo v pracovnom i osobnom živote, profesná orientácia, plánovanie a rozvoj kariéry, - audit manažérskych predpokladov, - assessment centrum – tréningové a výberové centrum, výberové konania - vzdelávanie /semináre, tréningy/ v oblasti HR, rozvoja osobnosti, medziľudských vzťahov, komunikácie, prezentačných zručností, marketingu, obchodných činností, riadenia zmien, riadenia organizácie, etiky a morálky, diplomatického protokolu, a pod. - podporu budovania tímov, indoorové i outdoorové aktivity.

  • II. sekcia - športové aktivity – organizujeme a poskytujeme - na vlastnom športovom areáli - paintballové ihrisko - paintballove hry a súťaže, - squashové firemné a medzifiremné súťaže a ligu, - crossfitové tréningy a súťaže, - tréningy a súťaže v moderných tancoch, - futsalové súťaže, - firemné športové dni a eventy, - trénerské služby kvalifikovaných trénerov squashu, - trénerské služby kvalifikovaných kondičných trénerov.

  • III. sekcia – spoločenské a kultúrne podujatia - zabezpečujeme - spoločenské akcie

Viac o našej firme »

caffemobil

Kontaktné údaje

JMPROFI, s.r.o.
Mudrochova 3, 831 06 Bratislava III.
Mobil: 0904 858 234
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Všetky práva vyhradené JM Profi, s.r.o. © 2012. Webdesign by trueCreative.