O firme JM PROFI, s.r.o.

JMPROFI s.r.o. je priamym pokračovateľom firmy PhDr. Jana Maniková – Profesionál, ktorá vznikla v r. 1992. Svoje portfólio z pôvodne vzdelávacích a psychologických služieb postupne obohacovala o ďalšie oblasti.

V súčasnosti sa delí na 3 sekcie:

I. sekcia – ľudské zdroje - ponúkame - poradenstvo v oblasti riadenia a rozvoja HR z pohľadu organizácie, - psychologické služby a poradenstvo v pracovnom i osobnom živote, profesná orientácia, plánovanie a rozvoj kariéry, - audit manažérskych predpokladov, - assessment centrum – tréningové a výberové centrum, výberové konania - vzdelávanie /semináre, tréningy/ v oblasti HR, rozvoja osobnosti, medziľudských vzťahov, komunikácie, prezentačných zručností, marketingu, obchodných činností, riadenia zmien, riadenia organizácie, etiky a morálky, diplomatického protokolu, a pod. - podporu budovania tímov, indoorové i outdoorové aktivity.

Cieľovými skupinami sú * manažéri všetkých úrovní riadenia od líniových až po TOP manažérov, personálnych manažérov, vzdelávačov, obchodníkov, obchodných zástupcov, sekretárky, asistentky, ale i radových pracovníkov, prezentátorov, lektorov a moderátorov v médiách. * špecifickou cieľovou skupinou sú pracovníci a manažéri v oblasti športu, i športovci, ktorí sa chcú priebežne pripravovať na svoje pôsobenie v profesionálnej praxi po skončení aktívnej športovej činnosti.

II. sekcia - športové aktivity – organizujeme a poskytujeme - na vlastnom športovom areáli - paintballové ihrisko - paintballove hry a súťaže, - squashové firemné a medzifiremné súťaže a ligu, - crossfitové tréningy a súťaže, - tréningy a súťaže v moderných tancoch, - futsalové súťaže, - firemné športové dni a eventy, - trénerské služby kvalifikovaných trénerov squashu, - trénerské služby kvalifikovaných kondičných trénerov.

III. sekcia – spoločenské a kultúrne podujatia - zabezpečujeme - spoločenské akcie – plesy, maškarné plesy, halloweenske zábavy, Vianočné večierky, rodinné a firemné akcie, narodeninové oslavy, MDD, MDŽ, Deň matiek, - tanečné vystúpenia moderných tancov na spoločenské a firemné akcie – HIP HOP, disco, show, latino, orientálne a scénické tance, - sprievodné tanečné vystúpenie na vystúpení spevákov, hudobných skupín, na športových akciách – otvorenie podujatia, priebežný program počas prestávok akcie.

Kontaktné údaje

JMPROFI, s.r.o.
Mudrochova 3, 831 06 Bratislava III.
Mobil: 0904 858 234
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Všetky práva vyhradené JM Profi, s.r.o. © 2012. Webdesign by trueCreative.