Squash

Squash je obľúbený u ľudí, ktorí majú sedavé zamestnanie, lebo sa pri ňom dobre zapotia a môžu prejaviť i súťaživú stránku osobnosti. Je to moderný šport, rýchla a inteligentná hra s vysokou energetickou náročnosťou vyžadujúca maximálnu koncentráciu po celý čas jej trvania (zregeneruje i mozgové bunky); neobyčajne veľký výdaj energie, dramatickosť i pôžitok z rýchlej hry sú možnosti, ktoré opantali mladších, ale i skôr narodených športu chtivých ľudí. Je jedným z psychicky i fyzicky náročnejších športov, ale podmienky sa dajú uspôsobiť tak, že majú z neho pôžitok aj začiatočníci.

Ponúkame Vám a Vašim zamestnancom

  • získať základné zručnosti v squashi a ich rozvoj pod vedením trénerov s európskymi trénerskými triedami, ktorí sú súčasne aktívni a úspešní hráči;
  • na zlepšenie hráčskych zručností ponúkame sparingpartnerov podľa úrovne hry hráča;
  • organizáciu vnútrofiremných squashových turnajov - zabezpečíme vhodné squashové centrum v Bratislave, i mimo nej, trénerov a rozhodcov. Turnaje môžu byť doplnkovou súčasťou vzdelávacích projektov. Pripravíme a zrealizujeme squashové turnaje medzi vašimi manažérmi a obchodnými partnermi vašej firmy. Uvidíte, že je to skvelá príležitosť na nadviazanie dobrých vzťahov, vzájomné poznanie partnerov nielen za rokovacím stolom; 
  • ponúkame najlepšie, čo na Slovensku máme - trénovať môžete napr. aj pod vedením slovenskej squashovej jednotky, 4-násobného majstra Slovenska Mareka Manika (www.marekmanik.sk).

squash01-th squash02-th

Oslovili Vás tieto informácie?
Chcete poskytnúť svojim zamestnancov i manažérom skvelý spôsob odreagovania sa, rozhýbanie celého tela a súčasne radosť z pohybu v lete i v zime, bez ohľadu na počasie? Mnohí z nich by radi vyskúšali tento šport, ktorý znie krásne i svojim menom. Pomôžeme vám.

Kontaktné údaje

JMPROFI, s.r.o.
Mudrochova 3, 831 06 Bratislava III.
Mobil: 0904 858 234
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Všetky práva vyhradené JM Profi, s.r.o. © 2012. Webdesign by trueCreative.